Apie mus

 

Gfitness yra jūsų atsidavęs partneris, skatinantis sveiką gyvenimo būdą ir fizinį aktyvumą. Turėdami daugiau nei 20 metų patirtį fitneso pramonėje, siūlome aukščiausios kokybės fitneso produktus ir individualius sprendimus įvairiems klientams. Mūsų kompetencija apima komercines treniruoklių sales, namų treniruoklių sales, sporto komandas, karines ir uniformuotas tarnybas, fizioterapijos įstaigas, viešbučius ir SPA centrus, įmonių treniruoklių sales ir kt.

Teikiame visapusiškas paslaugas, pradedant konsultacijomis ir sprendimų kūrimu (įskaitant brėžinius ir maketus) ir baigiant įrangos pristatymu, montavimu, priežiūra ir aptarnavimu. Mūsų patyrusi komanda ir pakviesti pramonės specialistai moko trenerius ir vadovus, kad užtikrintų optimalią veiklą ir tikslų pasiekimą. Bendradarbiaudami su daugiau nei 60 pirmaujančių prekės ženklų, nuolat plečiame savo asortimentą, kad patenkintume įvairius klientų poreikius.

Tarp mūsų gerbiamų klientų yra "LemonGym", "MyFitness", "Squad Hour", "Re.Formatas", "Golden Gym", "Only", "Olymp", "Siguldas Sports Center", Ventspilio olimpinis centras, Liepojos olimpinis centras, ELVA sporto salė, Latvijos okupacijos muziejus, "Danske Bankas", "SEB Bankas", "Evolution Gaming", "EuroLife", "Apranga Group", "Alexela Group", policijos ir kariuomenės padaliniai, įvairios sporto komandos. Mes didžiuojamės galėdami pateikti individualiai pritaikytus fitneso sprendimus, kurie pagerina jų verslą ar veiklos rezultatus.

Gfitness esame greiti ir efektyvūs ekspertai, pranokstantys klientų lūkesčius. Siekiame plėsti rinką, padarydami kokybišką gyvenimą prieinamą mūsų klientams ir jų vartotojams.

Mus išskiria mūsų įsipareigojimas siekti individualizuotų sprendimų, darbuotojų gerovės ir įmonės augimo. Be to, kad siūlome fitneso produktus ir paslaugas, siekiame įkvėpti ir skatinti judėjimą savo klientų gyvenime. Prisijunkite prie mūsų kelionėje į sveikesnę ir aktyvesnę ateitį su Gfitness.

NAUJIENŲ PRISTATYMAS

Gfitness Novelties Presentation by G Kolizejs SIA

 

 

 

LIAA PARAMA

 

2022 m. liepos 8 d. SIA "G Kolizejs" sudarė sutartį Nr. SKV-L-2022/29 su Latvijos investicijų ir plėtros agentūra dėl paramos gavimo pagal priemonę "Tarptautinio konkurencingumo skatinimas", kuri yra bendrai finansuojama iš Europos regioninės plėtros fondo.