Apie mus

NAUJIENŲ PRISTATYMAS

 

Ką Gfitness.lt gali jums pasiūlyti?

Gfitness.lt yra profesionali sporto ir fitneso parduotuvė, kurioje galite įsigyti treniruoklių, maisto papildų sportui, fitneso reikmenų ir kitų sporto ir fitneso prekių iš geriausių pasaulio gamintojų. Čia yra viskas, ko reikia treniruotėms namuose ir sporto salėje!
Visus parduotuvėje esančius produktus siūlo GFitness - oficialus populiariausių pasaulyje treniruoklių gamintojų atstovas ir pirmaujanti treniruoklių sprendimų bendrovė Baltijos šalyse. Įmonė savo veiklą pradėjo 1996 m., kai Latvijoje buvo pradėtas organizuoti komercinis fitnesas. Po kelerių metų bendrovė pradėjo veikti Estijoje ir Lietuvoje, o nuo 2011 m. - Suomijoje. Beveik visus parduotuvėje matomus gaminius galima rasti Baltijos šalių ir Suomijos sporto klubuose, nes juos renkasi profesionalai, vertinantys gaminių kokybę, garantiją ir ilgaamžiškumą. Mūsų profesionali komanda, turinti ilgametę patirtį sporto ir sveikatingumo srityje, mielai padės išsirinkti geriausią treniruoklį jūsų treniruotėms!

 

Gfitness pasiekimai:

Pagrindinė Gfitness veikla - didmeninė prekyba profesionalia sporto įranga. Gfitness užmezgė gerus partnerystės ryšius ir tapo išskirtiniu tokių gerai žinomų fitneso prekių ženklų kaip Life Fitness, Hammer Strength, Trx, Theragun, Bosu, Togu, Escape Fintess, Icg (Tomahawk), Pavigym, Trigger Point, Assault Fitness, Woodway, Sklz, Nutramino ir Multipower platintoju. Iš viso Gfitness atstovauja ir platina daugiau kaip 35 tarptautinių fitneso bendrovių produktus. Produktų asortimentą sudaro viskas, ko reikia sporto klubams, - treniruokliai, treniruoklių priedai, sportinė mityba, grindų danga, specialūs baldai, persirengimo kambarių spintelės, įėjimo kontrolės sistemos ir baseinų įranga.

Atsižvelgiant į tai, kad bendrovė savo veiklą pradėjo Rygoje, dauguma Latvijos sporto klubų (pavyzdžiui, People Fitness, LemonGym, MyFitness, Squad Hour, Global Fintness, Only, Olymp, Titan, DCH Studija ir daugelis kitų) yra Gfitness klientai - bendrovė padėjo įsteigti ar plėtoti šiuos klubus arba tiekė sporto įrangą. Gfitness taip pat bendradarbiauja su svarbiausiais Estijos, Lietuvos ir Suomijos sporto klubais (pvz., Impuls, MyFitness, Re:Formatas, Golden Club, PeopleFitness, LemonGym, Elixia, GoGo, Hukka ir kitais). Taip pat įrengėme keletą savivaldybių sporto ir olimpinių centrų, viešbučių treniruoklių salių, taip pat įmonių treniruoklių sales, kuriose įrengėme įvairaus dydžio treniruoklių sales tokiems klientams kaip Danske Bankas, Evolution Gaming, EuroLife, Apranga Group, Alexela Group ir kt.
Mūsų užbaigtų projektų nuotraukas galite pamatyti čia.