Paslaugos

Mes konsultuojame ir padedame surasti geriausius sprendimus tiek tiems, kurie pradeda karjerą sveikatingumo srityje, tiek ir seniai dirbantiems šios srities lyderiams. Mes padėsime jums surasti tinkamiausią vietą, sukursime koncepsiją ir projektą, surasime personalą ir organizuosime mokymus.

Žiūrėti

Efektyvus ir naudingas patalpų panaudojimas, komfortiška ir atpalaiduojanti aplinka – tai pagrindiniai mūsų tikslai, kurių siekiame projektuodami patalpų planavimą, klientų logistiką, įrangos išdėstymą. Tikimės, kad mūsų sukurtą ir pasiūlyta projektą lydės ilgalaikė sėkmė.

Žiūrėti

Gfitness techninė komanda – sporto ir sveikatingumo klubams serviso paslaugas atliks greitai ir kokybiškai: aprūpins reikiamais įrengimais ir inventoriumi, kokybiškai atliks montavimo darbus bei einamąją įrangos priežiūrą, garantinį ir pogarantinį remontą. Mūsų komanda taip pat atlieka ir kitų įrangos gamintojų remonto darbus.

Žiūrėti

Organizuojame mokymus sporto ir sveikatingumo klubams, sveikatos centrams, treniruoklių salių, grupinių užsiėmimų ir kitam sporto ir sveikatingumo klubo personalui. Organizuojame įvairius seminarus sporto ir sveikatingumo klubo vadybos personalui, treniruoklių salės ir grupinių užsiėmimų instruktoriams. Atliekame mokymus, palaikomąjį tolimesnį švietimą, kvalifikacijos kėlimą ir visapusišką tobulėjimą.

Žiūrėti

Mes kuriame modernius ir funkcionalius interjerų projektus sporto ir sveikatingumo klubams (treniruoklių salėms, grupinių užsiėmimų salėms, baseinams), SPA centrams bei kitokiems sporto ir rekreacijos objektams.

Žiūrėti

Savo klientams siūlome lizingo ir finansavimo galimybes.

Žiūrėti