Viešbučiai ir SPA centrai

Viešbučiai ir SPA centrai

 

 

 

 

Naujausi tyrimai rodo, kad galimybė sportuoti viešnagės viešbutyje metu yra ne mažiau svarbi nei geri pusryčiai ir bendras viešbučio įvertinimas. Šiuolaikiniai viešbučių svečiai tikisi tokios pat kokybės treniruoklių salės kokią jie yra įpratę matyti sporto klube. Gfitness siūlo aukščiausios kokybės viešbučių sporto salės įrangą ir kitus panašius gaminius, kad patenkintumėte savo svečių poreikius ir sukurtumėte unikalią sveikatingumo ir atsigavimo aplinką.

 

 

 

 

Gfitness turi ilgą istoriją ir patirtį - šioje srityje dirbame jau daugiau nei 20 metų. Visi mūsų darbuotojai turi patirties ir žinių planuojant sporto salės, priimamojo ir atsigavimo zonas. Siūlome viso spektro sprendimus, įskaitant ir įeigos kontrolės sistemas bei spintelių įrangą tinkančią didelės drėgmės aplinkai.

Turime platų projektų portfelį nuo viešbučių ir SPA centrų treniruočių patirties kūrimo, todėl kartu sukursime individualius sprendimus kurie garantuotai leis jūsų svečiams likti patenkintiems. Taip pat užtikriname glaudų bendradarbiavimą viso projekto metu - prieš pristatymą jo metu ir po pristatymo.

 

 

 

Gfitness siūlo:
Konsultacijos dėl patalpų optimizavimo pagal poreikius atsižvelgiant į erdvę ir biudžetą, taip pat patarimai dėl tinkamo įrangos pasirinkimo.

Didžiausias šioje pramonės srityje gaminių asortimentas - įvairūs kardio, jėgos, funkcinio ir bendrojo fitneso treniruokliai, atsigavimo produktai, grindų dangos, spintelės ir įeigos kontrolės sistemos.

Pristatymas ir montavimas.

Garantija ir techninės priežiūros paslaugos.

Mokymai skirti darbuotojams.