Komercinės paskirties fitneso paslaugos

Komercinės paskirties fitneso paslaugos

 

 

 

 

Gfitness yra agentūra siūlanti visus sprendimus nuo konsultacijų ir planavimo iki įgyvendinto projekto etapo ir priežiūros paslaugų bei mokymų, skirtų komerciniam fitnesui: sveikatingumo, fitneso ir sporto klubams, CrossFit, treniruoklių salėms.

Mūsų klientai - sporto klubai ir treniruočių centrai, funkcinių treniruočių studijos, CrossFit klubai, olimpiniai centrai, sporto salės, įmonių sporto salės, medicinos centrai ir fizioterapijos įstaigos, viešbučiai ir SPA centrai, baseinai ir poilsio centrai, uniformuotos tarnybos ir savivaldybės.

 

 

 

 

Siūlome vieną plačiausių rinkoje fitneso ir jėgos treniruoklių įrangos pasirinkimą:

  • Kardio treniruokliai pavyzdžiui: bėgimo takeliai, elipsiniai treniruokliai, kryžminiai treniruokliai, spiningo dviračiai, jėgos treniruokliai, laipiojimo treniruokliai.
  • Jėgos treniruoklių įranga: stovai ir platformos, funkciniai rėmai, treniruokliai su plokštelėmis, lynų judėjimo treniruokliai, laikymo sprendimai, treniruočių suolai ir stovai, laisvieji svoriai ir t. t.
  • Funkcinių treniruočių reikmenys, tokie kaip TRX, Core krepšiai, plyoboksai, virvės, medicininiai ir svorio kamuoliai.
  • Sporto reikmenys tokie kaip kilimėliai, fitneso kamuoliai, jėgos ir fitneso juostos, šokdynės, putų voleliai, Theragun.
  • Papildomi sprendimai pavyzdžiui: grindų danga, spintelės, įeigos kontrolės sistemos.

 

 

 

 

 

Turėdama plačiausią produktų asortimentą Baltijos šalyse, savo aptarnavimo skyrių, daugiau nei 20 metų patirtį ir biurus 4 šalyse, Gfitness yra patikima partnerė, pramonės ekspertė ir patikima agentūra įmonei norinčiai pradėti sėkmingą projektą.

Viso proceso metu dirbame kartu su savo klientais. Tai apima viską - nuo mokymo įrangos pasirinkimo iki jos įrengimo, patalpų projektavimo ir žmonių srautų planavimo. Rengiame brėžinius ir kitas vizualizacijas. Bendradarbiaujame su garso ir apšvietimo įmonėmis, dizaineriais ir statybų bendrovėmis, kad pasiektume geriausią rezultatą savo klientui.