Kineziterapija

Kineziterapija

 

 

 

 

Medicinos centrai, fizioterapija ir reabilitacija

Gfitness turi platų spektrą įrangos, skirtos jėgai, mobilumui, fizinei būklei, pusiausvyrai, reakcijos lavinimui ir atsigavimui, skirtos bet kokio lygio pacientams, pradedant vaikais, sportininkais, baigiant senjorais ir sunkias traumas patyrusiais žmonėmis. Mūsų darbuotojai turi didelę patirtį ir patars, kaip išsirinkti tinkamą treniruoklį pagal jūsų ir jūsų klientų poreikius.

 

 

 

 

Esame oficialus prekių ženklų, siūlančių įvairių rūšių produktus medicinos ir sveikatingumo pramonei, platintojas. Pavyzdžiui, Woodway turi medicininių bėgimo takelių liniją specialiai sukurtą fizioterapijai, kardiologijai, bariatrijai ir bet kokiai kitai reabilitacijai. TOGU, Airex, BOBO Blance, BOSU, TRX ir Therabody - tai prekiniai ženklai, kuriuos pažįstate ir sutiksite medicinos centruose visame pasaulyje.

 

 

 

 

 

Sveikata nėra tiesiogiai susijusi su kūno sveikata po traumos gali būti skirta reabilitacijai, traumų prevencijai, gyvenimo kokybės gerinimui ir bendro darbingumo didinimui. Gfitness turi įvairių produktų, kuriuos galima naudoti kiekviename šio kelio žingsnyje - nuo traumos iki sugrįžimo į sveiką gyvenimą ir net maksimalaus darbingumo.