Namų sporto salė

Namų sporto salė

 

 

 

 

Tyrimo metu potencialus klientas dažnai sužino tai ką sporto klubų savininkai žino jau seniai - ne visi treniruokliai yra vienodai veiksmingi, pagaminti iš kokybiškų medžiagų ir ilgaamžiai. Rinkoje yra plačiausias gaminių asortimentas - nuo aukštos kokybės įrangos su funkcijomis ir programomis, garantuojančiomis norimų rezultatų pasiekimą iki nekokybiškų prekių. Rinkdamiesi tokius prekės ženklus kaip Life Fitness, Woodway, ICG, Assault Fitness gausite tik aukščiausios kokybės treniruoklius, kuriuos renkasi profesionalūs sporto centrai.

 

 

 

 

TINKAMAS DIZAINAS DAŽNAI BŪNA RAKTAS Į GERĄ REZULTATĄ.

Namų sporto salė - tai ne tik įrangos rinkinys bet ir gerai suplanuota patalpa kurios dizainas turėtų jus motyvuoti. Tai nereiškia, kad jums reikia daug erdvės.

Treniruoklių salę galima įrengti bet kur: erdviame miegamajame, laisvoje palėpės erdvėje, rūsyje ar garaže. Turite visas galimybes susikurti tobulą sporto salę visai šeimai. Kaip optimaliai išdėstyti kelis treniruoklius ir kitą įrangą, atsižvelgiant į erdvės galimybes: jos plotą ir formą, durų, langų, laikančiųjų konstrukcijų vietą? Turime atsakymus į šiuos klausimus.

 

 

 

 

 

Jei ieškote ko nors mažesnio savo įprastai fitneso rutinai, gali pakakti jėgos ir fitneso juostų, gero kilimėlio ir reguliuojamų hantelių arba TRX komplekto, taip pat kelių atsigavimo priemonių: putų volelio, masažinio kamuolio arba Theragun. Visa tai visada yra mūsų sandėlyje, tad galite įsigyti internetu ir per kelias dienas pradėti treniruotis namuose fitstore.lt (.lv arba .ee)