Olimpiniai centrai ir sporto komandos

Olimpiniai centrai ir sporto komandos

 

 

 

 

Kardio, jėgos, vikrumo ir reakcijos treniruotės yra kiekvieno sportininko sėkmės raktas. Gfitness prekiniai ženklai įskaitant Hammer Strength yra naudojami geriausių sportininkų visame pasaulyje, įskaitant NFL, MLB, NHL ir NBA komandas. Įrengiant profesionalių sportininkų treniruočių patalpas svarbu pasirinkti įrangą, kuri buvo sukurta atsižvelgiant į kūno judesius ir biomechaniką ir kuri atlaikys intensyviausias treniruotes.

 

 

 

 

 

 

Tokie prekių ženklai kaip SKLZ, Escape Fitness, TRX ir Myzone yra puikūs treniruočių priedai. O Blazepod yra pirmaujantis reakcijos lavinimo įrenginys, kuriame kognityviniai mokymai derinami su fiziniais pratimais, todėl žmonės gali reaguoti greičiau ir efektyviau, remdamiesi realiuoju laiku gaunamais duomenimis. Blazepod programėlė valdo įrenginyje esančius jutiklius, todėl programėlę galima pritaikyti sporto šakoms įskaitant komandines sporto šakas tenisą, MMA ir kt.

 

 

 

 

 

Gfitness įrengė keletą olimpinių centrų ir sporto salių Baltijos šalyse. Tokiose patalpose svarbu rasti sprendimą, kuris derintų įvairių tipų įrangą, kuria galėtų naudotis ir profesionalūs sportininkai ir nuolatiniai lankytojai. Įrodėme, kad esame tokių sprendimų paieškos profesionalai ir patikimi partneriai, teikiantys visą spektrą paslaugų - nuo konsultacijų, projektavimo ir išdėstymo iki įrengimo, mokymų apie gaminius ir techninės priežiūros paslaugų, susijusių su kardio, jėgos, fitneso reikmenimis, grindimis, spintelėmis ir prieigos kontrolės sistemomis.