Vandens parkai, baseinai ir poilsio centrai

Vandens parkai, baseinai ir poilsio centrai

 

 

 

Jei kalbame apie poilsio centrus, baseinus ir vandens parkus, galime išspręsti keletą problemų, kad galėtumėte sutelkti dėmesį į savo pagrindinę veiklą:

1 Didelio atsparumo spintelės ir suolai, kurie ilgus metus gali atlaikyti itin didelės drėgmės sąlygas.

2 Saugi ir pažangi praėjimo kontrolės sistema, kuri lengvai valdo didelio kiekio žmonių įėjimą, išėjimą ir srautus, kartu renka svarbius verslo duomenis, padedančius valdyti jūsų veiklą.

 

 

 

3Prieiga prie spintelių su apyrankėmis, kad svečiams vandens parke nereikėtų nešiotis grynųjų pinigų, o operatoriams niekada nereikėtų rūpintis pamestais ar sulaužytais raktais, užstrigusiomis ar surūdijusiomis spynomis.

4  Bilietų pardavimo terminalai, supaprastinantys bendrosios dienos bilietų, abonementų, internetinių ir grupinių užsakymų pardavimo procesą. Prie įėjimo esantys firminiai prekybos kioskai pagreitins bilietų tvarkymą, o parke esantys kioskai padidins papildomų pardavimų galimybes.

Visi šie pagrindiniai elementai - tai vientisas sprendimas, užtikrinantis geriausią patirtį parke ar baseine, kad jūsų klientai jaustųsi saugesni ir labiau atsipalaidavę.

 

 

 

 

 

 

Nėra dviejų vienodų projektų, todėl kiekvienoje situacijoje reikia kruopščiai išanalizuoti sąranką ir tai ką norite pasiekti. Esame visapusiškų paslaugų teikėjai, todėl savo klientams padedame nuo pirmojo eskizo iki įrengimo ir techninės priežiūros paslaugų. Nesvarbu, ar planuojate naujas patalpas ar ketinate modernizuoti esamas spinteles su elektronine užrakinimo sistema, esame pasirengę padėti ir rasti jums tinkamiausią variantą.