Courtyard by Marriott Vilnius (LT)

Courtyard by Marriott Vilnius (LT)

Courtyard by Marriott Vilnius yra labai geras pavyzdys, kaip į nedidelę viešbučio erdvę sutalpinti treniruoklių salę. Čia yra tik keletas Life Fitness kardio treniruoklių, hantelių ir suoliukų, tačiau tenkinama dauguma svečių poreikių.

Skaityti daugiau

Moxy Hotel Kaunas Center treniruoklių zona (LT)

Moxy Hotel Kaunas Center treniruoklių zona (LT)

 Viešbutis Moxy Kaunas Center įsikūręs Kaune, už 1,3 km nuo Kauno Žalgirio arenos. Viešbutyje Moxy Kaunas Center yra treniruoklių salė, privati automobilių stovėjimo aikštelė, baras ir bendras poilsio kambarys. Šio jaukaus dizaino viešbučio treniruoklių salėje įrengėme Life Fitness, Hammer Strength, ICG ir BOSU treniruoklius. Šalis: LietuvaVieta: Maironio g. 19, Kaunas 44250Internetinė svetainė: https://www.marriott.com/en-us/hotels/kunox-moxy-kaunas-center/overview/Atidarymo data: 2020

Skaityti daugiau

Grand Hotel Kempinski Ryga (LV)

Grand Hotel Kempinski Ryga (LV)

2017 m. pabaigoje duris atvėrė pirmasis Latvijoje prestižiškiausio Europos 5 žvaigždučių viešbučių tinklo Kempinski viešbutis. Šiame viešbutyje teikiamos aukščiausio lygio paslaugos. Viešbutyje Grand Hotel Kempinski Riga yra 141 aukščiausios klasės kambarys, du restoranai, du barai, poilsio kambariai, baras, konferencijų salės, taip pat rūsyje esantis Kempinki The Spa, kurio plotas - 1 300 kvadratinių metrų. SPA centre taip pat yra išskirtinio medinio dizaino elementų sporto salė, kurioje įrengti profesionalūs Life Fitness Insignia serijos treniruokliai, taip pat Discover ir Elevation serijų kardio treniruokliai.

Skaityti daugiau

Powerlab Fitness - Baltic Beach Hotel & Spa (LV)

Powerlab Fitness - Baltic Beach Hotel & Spa (LV)

Powerlab Fitness - profesionalus pasaulinio lygio sporto kompleksas. Pilnas asortimentas garsių treniruoklių gamintojų Hammer Strength, Life Fitness, Myzone, TRX ir kitų treniruoklių, skirtų treniruotėms su svoriais ir širdies bei kraujagyslių sistemoms. Bėgimo takeliai, sunkiųjų svorių treniruokliai, taip pat patogi laisvųjų svorių darbo zona suteikia visas galimybes pasiekti norimas kūno formas, palaikyti kūno sveikatą ir funkcionalumą.

Skaityti daugiau

Swissotel Talinas (EE)

Swissotel Talinas (EE)

 Swissotel Tallinn aukščiausiame miesto pastate, iš kurio atsiveria įspūdingi senamiesčio ir Baltijos jūros vaizdai, patekite į paprastumo, prabangos ir šveicariško svetingumo pasaulį. Talino tarptautinis oro uostas yra vos už 15 minučių kelio, o gražiai restauruotas viduramžių senamiestis, įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą ir išsiskiriantis savitomis grindinio gatvelėmis, yra vos už 10 minučių kelio pėsčiomis nuo viešbučio. 238 elegantiškai įrengtuose numeriuose ir apartamentuose įdiegtos moderniausios technologijos ir išskirtiniai patogumai bei paslaugos, atitinkantys išrankių verslo ir poilsio keliautojų poreikius. "Executive" klasės kam...

Skaityti daugiau

Estonia Resort Hotel & SPA (EE)

Estonia Resort Hotel & SPA (EE)

Kai viešbutis Estonia Resort Hotel & SPA nusprendė atnaujinti savo treniruoklių salę, kreipėsi į Gfitness kaip į patikimą partnerį. Nors erdvė nėra didelė - tik 60 m2, joje rasite daugiafunkcinę LifeFitness stotelę, įvairių tipų kardio treniruoklius, laisvuosius svarmenis ir tempimo įrenginius.

Skaityti daugiau